Nie pamiętasz hasła?

Zdarza się najlepszym! Podaj adres e-mail, a wyślemy Ci link do resetowania hasła.

Adres e-mail

Kawowa subskrypcja czyli abonament na kawę.
Jak to działa?

Kawa na ławę - zasady są proste.
Wybierasz kawę perfekcyjnie <br/><span>dopasowaną do Ciebie.</span>
1

Wybierasz kawę perfekcyjnie
dopasowaną do Ciebie.

Przefiltrowaliśmy morze kawy i wybraliśmy ośmiu wspaniałych: 5 kaw pod filtr, 2 pod espresso oraz jeden bezkofeinowy omniroast. Naszą kolekcję podzieliliśmy w oparciu o intuicyjne profile smakowe - wybierasz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz też wybrać kilka profilów w ramach jednej subskrypcji - pełna dowolność!

Ty wybierasz profil, a wybór ziaren to już nasza działka. Wypalają je dla nas najlepsze polskie palarnie, które zaprosiliśmy do udziału w projekcie. Ziarna w ramach danego profilu mogą się zmieniać, bo regularnie przeczesujemy rynek w poszukiwaniu tych najlepiej dopasowanych, najświeższych i najciekawszych wypałów!

W subskrypcji możesz mieszać dowolne profile i liczbę paczek kawy. Ktoś zamawiał 2 razy profil tropikalny, raz intensywne espresso i jedną paczkę decafu? Robi się!

Poznaj nasze kawy
Dopasowujesz <br/><span>częstotliwość wysyłki.</span>
2

Dopasowujesz
częstotliwość wysyłki.

Strumień dobrej kawy nie może się kończyć, dlatego o częstotliwości wysyłki decydujesz Ty! Wolisz dostawę co 2 tygodnie czy raz w miesiącu? Przesyłkę dostarczymy prosto w Twoje ręce… w dodatku do Paczkomatów zawsze za darmo!

Wybierasz płatność cykliczną <span>i… zapominasz o uzupełnianiu zapasów!</span>
3

Wybierasz płatność cykliczną i… zapominasz o uzupełnianiu zapasów!

Nie musisz już pamiętać o kolejnych zakupach. Twoją kawową półką zaopiekujemy się teraz my (a rozpieszczanie to nasza specjalność, wiesz coś o tym)! Wprowadzasz dane karty płatniczej i od teraz kawowa magia dzieje się sama. Płacisz tylko wtedy, kiedy Twoja subskrypcja jest aktywna. Bez płatności z góry!

Cieszysz się <span>elastycznością</span> godną mistrza jogi.
4

Cieszysz się elastycznością godną mistrza jogi.

Wierzymy, że to miłość na całe życie, ale jeśli będziesz chciał zrezygnować - w każdej chwili możesz anulować swoją subskrypcję.

W każdym momencie możesz też zmienić skład swojej subskrypcji (na przykład podmienić profil smakowy na inną kawę czy dorzucić dodatkową paczkę). Bo w życiu warto przecież spróbować wszystkiego, prawda? Ułatwimy to! Wszystkie nasze kawy pod filtr (250g) oraz pod espresso (1kg) mają tę samą cenę, więc zawsze wiesz, ile zapłacisz.

Przed każdą kolejną dostawą możesz także zmienić adres wysyłki. Twoja kawa ma być zawsze tam, gdzie Ty! Skorzystaj z Panelu użytkownika i powiedz nam, gdzie ma znaleźć Cię kolejna paczka.

Przerwa na kawę to nasz must-have w ciągu dnia, ale przerwa od kawy? Jeśli wybierasz się na wakacje lub po prostu chcesz pominąć jedną wysyłkę, skorzystaj z opcji jednorazowej pauzy. Nie wyślemy najbliższej zaplanowanej dostawy, ale wrócimy do Ciebie w kolejnym okresie. Będziemy tęsknić!

Wahasz się, którą kawę wybrać? <span>Uderzaj do nas!</span>
5

Wahasz się, którą kawę wybrać? Uderzaj do nas!

Jeśli masz pytania dotyczące subskrypcji lub naszych kaw - sprawdź nasze FAQ lub napisz do nas!

Od czego zacząć? Najlepiej od… Hi!